7op0hmwitcawmrd1tkys

Kabala narození a dále

Kabala narození a dále, kurz pro učitele Naam jógy pro těhotné

   Watch Promo   Enroll in Course

Kabala narození a dále, kurz pro učitele Naam jógy pro těhotné

Tento kurz pracuje s různými mechanismy (fyzickými i spirituálními), které se odehrávají v děloze matky při těhotenství. Každá žena má totiž v tento okamžik příležitost jednat jako prostředník pro léčení a transmutaci. Na kurzu Kabala narození a dále se naučíte o kosmických energiích, které ovlivňují početí, vývoj, narození a dětství miminka. Dalším důležitým principem, který se na tomto kurzu naučíte, je jakým způsobem urychlit spirituální vývoj dítěte, které přichází na tento svět. Tento čas vám také dovolí si uvědomit a naučit se vyjádřit vaši pravou podstatu. Většina této moudrosti pochází z Božské duchovní moudrosti a nebyla do teď nikde zveřejněna. Nyní je poprvé k dispozici proto, aby ženy mohly porozumět tomu, jak použít spirituální dary, kterými byly požehnány, aby pozitivním způsobem ovlivnily budoucnost dětí, celé rodiny a naší planety.

Na tomto kurzu se naučíte:

• Jak zvýšit plodnost díky studiu menstruačního cyklu, ledvin a zdraví reprodukčních orgánů spolu s tradiční moudrostí čínské medicíny.

• Jak se muži mohou o sebe postarat, aby dokázali udržet svoji vitalitu.

• Jak žít a kultivovat správný přístup tak, abyste se mohly stát tím nejkrásnějším prostředím pro andělské miminko díky mantrám, mudrám (symbolům rukou), dýchání, vizualizaci a modlitbě.

• Jak probíhají fyzické změny v těle ženy, která prochází těhotenstvím.

• Jak podpořit miminko během 9 měsíců v těhotenství díky Naam józe, meditacím a modlitbám, kdy můžete snížit karmickou zodpovědnost miminka před narozením a vytvořit cestu pro život plný milosti a štěstí

• Jak sestavit Naam jóga lekci pro těhotné.

• Jak učit lekce Naam jógy v rámci přípravy na početí

• Skrze perspektivu duly, jak podpořit ženy a připravit je na porod.


Pojďme zaujmout naše místo v historii lidstva, abychom vytvořili základ pro příchod generace lásky.


Kabala narození a dále je kurz, který vás přenáší do samého srdce Božské duchovní moudrosti a odkrývá, jak může být aplikována k transformaci mužského semínka do genetického zlata tím, že je nabito vysoce kvalitním světlem. Tento kurz se bude zaměřovat na různé funkce a potenciál dělohy, která dokáže jednat jako katalyzátor pro léčivou transmutaci. Tak, jak duše sestupuje z neviditelného do viditelného světa, prochází vůlí sedmi duchů Boha. Těchto sedm duchů představuje dynamický proces přírody. Získání vědomosti role, kterou hrají rodiče při sestupu, jim pomáhá proniknout do tajemství stvoření, kdy mohou pomoci svému dítěti získat zkušenost Božské milosti.

Tento kurz bude odkrývat osvědčené a prověřené vzorce, které léčí semínko duše Světlem a Láskou. Jakmile studujete Božskou duchovní moudrost, jste požehnáni vzácnými vědomostmi a posíleni jejím nebeským obětím. Během tohoto kurzu transformace, léčení a růstu, se všichni na cestě světla naučí, jak aplikovat principy Univerzální Kabaly na dynamiku vztahu mezi matkou a dítětem, od doby před početím, během těhotenství a narození a v rámci rodičovské výchovy. Dále bude odkrývána důležitá role otce, která bude prozkoumána jedinečným způsobem z perspektivy dítěte. Tento kurz, který doslova "nenechá žádný kámen neobrácený," vám přinese klíč ke kolektivnímu léčení samotné budoucnosti celého lidstva.


The Kabbalah of Birth and Beyond training team

Frequently Asked Questions


Co když se mi kurz nebude líbit?
Předtím, než se registrujete si, prosím, přečtěte: http://www.naamyoga.com/Cancellation_and_Refund_Policies_ENG.pdf ohledně odstoupení od registrace na kurzy Naam jógy!
Můžu se zúčastnit i když neplánuii učit Naam jógu pro těhotné?
ANO! Tento kurz je určen k tomu zlepšit váš život. Je to kurz pro sebeuvědomění, péči o sebe a posílí vás k tomu, abyste mohli přinést změnu do vaší rodiny a komunity. Tato moudrost vyplní mezery, které vznikly tím, že jsme se nenaučili vše, co jsme potřebovali od našich rodičů a učitelů. Je to kurz pro ženy i pro muže.
Kdy tento kurz začíná a kdy končí?
Kurz začíná v okamžiku, kdy se registrujete! Je potřeba shlédnout všechna online videa před kurzem na místě, proto doporučuje se registrovat co nejdříve. Díky tomu budete mít dostatek času ke shlédnutí, studiu a vracení se ke všemu, co se vám líbilo, abyste byli plně připraveni na víkend na místě, který se bude konat 27.-28.1. 2018 v Praze. Online videa vám budou k dispozici do 28.1. 2019!
Je potřeba mít pro kurz nějaké předchozí vzdělání?
Není nic, co byste potřebovali k tomu, abyste se tohoto kurzu mohli zúčastnit! Abyste se mohli zúčastnit závěrečného víkendu a obdržet certifikaci, je potřeba nejprve shlédnout všechna online videa.
Jak dlouhou dobu budu mít přístup k online videím?
Jakmile se registrujete, máte neomezený přistup k videím tohoto kurzu po dobu 1 roku.
Co je potřeba k získání certifikátu?
Abyste se mohli stát certifikovaným učitelem Naam jógy pro těhotné je potřeba shlédnout všechna videa a zúčastnit se závěrečného víkendu na místě. Dále je potřeba úspěšně odučit lekci Naam jógy pro těhotné (během závěrečného víkendu) a mít kurz plně zaplacený.

Registrujte se nyní a získáte 14% slevu

Vložte kód 14KBB nebo klikněte sem

Get started now!